mój zakręcony świat smaków

O mnie

Nazywam się Tomasz Borecki i mam 28 lat. Mieszkam w Krakowie, ale pochodzę z małej, mazurskiej miejscowości zwanej Zybułtowem, położonej nieopodal słynnego Grunwaldu. Jestem chłopakiem z wiejskiego podwórka, który zawsze miał głowę pełną pomysłów i nigdy nie bał się próbować spełniać swoich marzeń. 

Kocham gotować odkąd pamiętam. Jako dzieciak wolałem spędzać czas w kuchni i pomagać tam mamie i babciom, podczas gdy koledzy grali w piłkę. Wolałem gotować, tańczyć, śpiewać, recytować 🙂 Tak jest nadal, cieszę się, że pozostałem temu wierny. 

Od 3 lat jestem również szczęśliwym studentem psychologii o specjalności neuropsychologia. Kręci mnie to 🙂 

Zawodowo pracuję z dziećmi. Gram, prowadzę warsztaty, piszę programy edukacyjne. Lubię to co robię. Dzieciaki dają mi dużo energii. Cisze się, że mogę ich czegoś nauczyć, ale jeszcze więcej każdego dnia uczę się od nich ja sam. 

Czas spędzony w kuchni to mój sposób na wyrażanie siebie, tak zwyczajnie, po ludzku, ale i również artystycznie. To dla mnie odpoczynek, relaks, neutralizator stresu. W końcu uznałem, że powoli już dojrzałem do tego, by podzielić się z innymi swoja pasją na większą sakalę. Dlatego powstał Tomek w rosole. Chcę, by było to miejsce, gdzie będę mógł zachęcić Was do wspólnego gotowania, działania, tworzenia! Liczę na to, że również moi czytelnicy będą aktywną częścią Tomka w rosole! Stąd pomysł na rubrykę “gotowanie z ciekawym czlowiekiem”. To będzie coś dla mnie i dla Was. Poznajmy sie! 

Pragnę, aby Tomek w rosole był miejscem , które Was do czegoś zainspiruje i wyjdzie z tego coś fajnego – w Waszych garach, w Waszym życiu, w Waszych głowach! 

Dziękuję!

Tomek